02 / 647 898 21 voks@voks.sk

Kontaktujte nás

Budeme radi ak sa na nás obrátite s akoukoľvek otázkou.

Napíšte nám

Potrebujete poradiť? Napíšte nám a budeme Vás v krátkom čase kontaktovať.

https://www.voks.sk/ochrana-osobnych-udajov/

  Ochrana osobných údalov

  ALEBO NÁM ZAVOLAJTE

  02 / 647 898 21 voks@voks.sk
  ADRESA SPOLOČNOSTI

  VOKS s.r.o.
  Studenohorská 67
  841 03 Bratislava
  Slovensko

   

  FIREMNÉ ÚDAJE

  IČO: 35 824 662
  IČ DPH: SK2020225295

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  Takmer všetky zariadenia sa vyrábajú na zákazku. Pri sálových jednotkách sú dodacie termíny 5-8 týždňov, pri zdrojoch chladu to môže byť 8-10 týždňov. Jednotky EC Tower sú natoľko štandardizované, že sa vyrábajú na sklad s termínom dodávky 1-2 týždne.

  Záručná doba je štandardne 24 mesiacov. V prípade záujmu je ju možné predĺžiť na maximálne 5 rokov.

  Áno, disponujeme pohotovostným skladom vytipovaných a najčastejšie používaných náhradných dielov pre okamžité riešenie prípadného problému.

  Napriek non-stop prevádzke je životnosť presnej klimatizácie Stulz cca 15 rokov. Morálne a technologické zastaranie (sú už k dispozícii modernejšie a energeticky efektívnejšie riešenia) však prichádza o čosi skôr, preto sa doporučuje zvážiť výmenu systému po cca 10 rokoch.

  Áno, je to možné, prosím napíšte nám cez kontaktný formulár alebo e-mailom zašleme Vám návrhový softvér pre vašu projektovú organizáciu.

  Áno, v prípade ak uvažujete vo Vašom projekte s použitím zariadení Stulz, tak je možné realizovať návštevu výrobného závodu v Nemecku, kde si výrobu a zariadenia môžete pozrieť „z prvej ruky“. Zároveň je možné zorganizovať „Witness test“ vybraných zariadení pre potvrdenie deklarovaných výkonových parametrov.