02 / 647 898 21 voks@voks.sk

Služby

Flexibilné a profesionálne. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a množstvu zrealizovaných projektov sme pripravení na akúkoľvek výzvu.

01-podpora

Podpora pre projektantov

Poskytnutie všetkých technických podkladov k presným klimatizačným zariadeniam a zdrojom chladu vrátane aktívnej spolupráce s projekčnou organizáciou pri návrhu systémov presného chladenia pre dátové centrá, serverovne, technologické priestory, priemyselné aplikácie a priestory s prísnou toleranciou teploty a relatívnej vlhkosti. Podklady a podpora je poskytovaná s cieľom čo najjednoduchšej integrácie zariadení do projektu.

02-konzultacia

Konzultácia a návrh systému chladenia

Služby pri návrhu riešenia, redizajne alebo audite existujúceho systému presnej klimatizácie a technologického chladenia pre konečného užívateľa, systémového integrátora alebo realizačnú organizáciu. Dlhoročné skúsenosti máme taktiež s návrhom systémov využívajúcich voľné chladenie (free-cooling), ktoré umožňujú dosahovať značné úspory na prevádzkových nákladoch. Zabezpečujeme vypracovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie vrátane posúdenia energetickej efektivity jestvujúceho systému chladenia.

03-dodavka

Dodávka technológie chladenia

Dodávka systémov presnej klimatizácie, technologického a procesného chladenia od renomovaného nemeckého výrobcu Stulz, ktorý je jedným z celosvetových lídrov v tejto oblasti s vyše 40 ročnými skúsenosťami. Dôraz je kladený najmä na maximálnu spoľahlivosť a energetickú efektívnosť zariadení. Dostupné sú vo veľkom počte výkonových rad a prevedení, čo umožňuje realizovať takmer akýkoľvek projekt chladenia dátového centra, technologického priestoru alebo inej priemyselnej aplikácie.

04-montaz

Montáž technológie chladenia

Profesionálna montáž systémov presnej klimatizácie a technologického chladenia vrátane funkčných a záťažových skúšok, odborného uvedenia zariadení do prevádzky a zaškolenia obsluhy. Montážne práce realizujeme aj za plnej prevádzky dátového centra, samozrejme pri maximálnom zabezpečení všetkých potrebných opatrení pre zachovanie bezpečnej prevádzky (chod chladenia, opatrenia proti prašnosti, atď.).

05-pravidelny

Pravidelný a havarijný servis

Kvalifikovaným tímom servisných technikov zabezpečujeme pravidelný a havarijný servis klimatizačných zariadení. K dispozícii máme sklad vytipovaných náhradných dielov pre zabezpečenie rýchleho riešenia prípadnej poruchy na zariadení. Samozrejmosťou je vedenie kompletnej evidencie o vykonaných servisných zásahoch na jednotlivých zariadeniach a pravidelné vypracovanie podkladov pre príslušné orgány štátnej správy.

06-pohotovostny

Pohotovostný servis 24/7

Pre zmluvných zákazníkov poskytujeme hotline a pohotovostný servis, ktorý je k dispozícii non-stop 24 hodín denne, 7 dní v týždni s definovanou maximálnou dobou nástupu na zásah od nahlásenia poruchy. Vďaka pohotovostnému skladu vytipovaných náhradných dielov vieme zároveň zabezpečiť odstránenie poruchy a uvedenie systému chladenia do štandardnej prevádzky vo veľmi krátkom čase.

Napíšte nám

Potrebujete poradiť? Napíšte nám a budeme Vás v krátkom čase kontaktovať.

https://www.voks.sk/ochrana-osobnych-udajov/

  Ochrana osobných údalov

  ALEBO NÁM ZAVOLAJTE

  02 / 647 898 21 voks@voks.sk
  ADRESA SPOLOČNOSTI

  VOKS s.r.o.
  Studenohorská 67
  841 03 Bratislava
  Slovensko

   

  FIREMNÉ ÚDAJE

  IČO: 35 824 662
  IČ DPH: SK2020225295