02 / 647 898 21 voks@voks.sk

O nás

Sme dlhoročným partnerom nemeckého výrobcu presných klimatizácii STULZ na Slovensku, aj vďaka tejto overenej spolupráci vieme našim zákazníkom poskytnúť špičkové riešenia.

20-rokov

Pôsobíme na trhu už vyše 20 rokov

Za toto obdobie sa nám podarilo úspešne dodať a zrealizovať množstvo projektov k spokojnosti našich zákazníkov. Každý projekt posudzujeme samostatne a riešenie navrhujeme na mieru v zmysle individuálnych požiadaviek konkrétneho klienta. Vďaka týmto dlhoročným skúsenostiam, neustálemu vzdelávaniu našich pracovníkov, pro zákazníckemu prístupu a prémiovej kvalite dodávaných technológií vieme garantovať úspešnú realizáciu každého ďalšieho projektu. Pridajte sa k naším zákazníkom aj Vy.

o-firme

Niečo o firme

Spoločnosť VOKS bola založená v roku 1997 ako rodinná firma so zameraním na distribúciu a predaj zariadení v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a chladenia. Od roku 2004 sme začali intenzívne spolupracovať s renomovaným výrobcom presných klimatizačných zariadení STULZ ako lokálny výhradný partner pre Slovensko. Táto spolupráca trvá dodnes a vďaka technologickej inovatívnosti nemeckého výrobcu vieme ponúknuť spoľahlivé a energeticky efektívne riešenia presnej klimatizácie a technologického chladenia pre takmer každú aplikáciu. Aktuálne poskytujeme našim zákazníkom komplexné služby od poradenstva pre projektantov, konzultačnej činnosti, distribúcie a dodávky technológie presného chladenia vrátane jeho montáže a uvedenia do prevádzky až po pravidelný a havarijný servis s definovanou dobou nástupu.

Certifikáty

Naši klienti

slownfat
upc
t-mobile
o-2
tuk
datacube
eset
amazon
jaguar-land-rover
continental
orange
u-s-steel

Aplikácie pre naše produkty a služby

Dátové centrá a serverovne

Spoľahlivé a efektívne priestorové chladenie IT sál a serverovní pomocou sálových CRAC jednotiek a na mieru navrhnutých vzduchotechnických jednotiek.

Dátové rozvádzače

Odvod vysokých tepelných záťaží a riešenie „teplých kútov“ na IT sálach, vrátane priameho chladenie serverových rackov a dátových rozvádzačov.

Telekomunikácie

Kompaktné klimatizačné jednotky pre chladenie telekomunikačných ústrední, technologických kontajnerov, základňových staníc a outdorových rozvádzačov.

Elektrické rozvádzače

Robustné chladenie elektrických rozvádzačov v priemyselných a technologických aplikáciách, k dispozícii v rôznych výkonových radách a spôsoboch montáže.

Priestory s prísnymi toleranciami

Zabezpečenie stabilných hodnôt teploty a relatívnej vlhkosti vzduchu v archívoch, laboratóriách, metrologických pracoviskách a výrobných priestoroch.

Technologické priestory

Priestorové chladenie technologických prevádzok a kontajnerov s vyššou tepelnou záťažou produkovanou prevádzkou technológie alebo výrobným procesom.

Zdravotnícke technológie

Presné vodné chladenie citlivých zdravotníckych technológií ako napr. MRI a CT pomocou spoľahlivých zdrojov chladu do vnútorného prostredia.

Priemysel a výrobné procesy

Zdroje chladu a chladiče kvapalín pre zabezpečenie spoľahlivého a efektívneho chladenie priemyselných a technologických aplikácií ale aj samotných výrobných procesov.

Zvlhčovanie vzduchu

Hygienické, bezpečné a energeticky efektívne zvlhčovanie v priestoroch, kde je potrebné spoľahlivo zabezpečiť požadovanú úroveň relatívnej vlhkosti vzduchu.

Komfortné aplikácie

Klimatizačné, chladiace a vzduchotechnické zariadenia pre nasadenie v komfortných a menej náročných aplikáciách ako sú komerčné a obchodné prevádzky, kancelárske priestory, atď.

Široké portfólio produktov Stulz, vrátane riešení na mieru presne podľa vašich špecifických požiadaviek.

ZOBRAZIŤ PRODUKTY